نایلون استرچ چیست و چه کاربردی دارد؟

نایلون استرچ چیست و چه کاربردی دارد؟

همواره یکی از دغدغه های اصلی برای کارخانجات مختلف به ویژه تولید کنندگان کالاهای پر مصرف، سرعت و نحوه بسته بندی کالا برای حمل و انتقال به مراکز پخش ، توزیع و یا تحویل به مشتری و صادرات بوده است.

این امر در سال های گذشته با برخی از اقلام اقتصادی و در دسترس از جمله تسمه های پلاستیکی و یا پالت هایی با دیواره های چوبی و فلزی انجام می گرفت که به مرور زمان مشکلاتی نظیر استهلاک این اقلام را به همراه داشت.

فیلم استرچ (استرچ پالت بند) کالایی نایلونی شکل، دارای سطحی صاف، شفاف و دارای قدرت کشش و چسبندگی بالا می باشد که طیف گسترده ای از ویژگی های لازم برای بسته بندی محصول را در اختیار کاربر قرار می دهد.

این محصول که با توجه به کیفیت و کاربرد آن با نام عامیانه نایلون استرچ نیز شناخته می شود، کالایی اقتصادی و پرکاربرد است که در راستای تامین این نیاز، در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از صنایع مختلف قرار گرفته است.

نایلون استرچ با تامین ویژگی های لازم برای حفظ و مراقبت از محصول، امکانات کاملی را در دسترس کاربر قرار می دهد که از جمله مهمترین آن می توان به جلوگیری از انتقال رطوبت، ممانعت از ضربه و آسیب به کالا، اطمینان در حمل و نقل و سرعت بسته بندی اشاره کرد.

این کالا با توجه به ویژگی های متمایز، اخیرا توسط کاربران خانگی و کارگاهی و فرودگاهی نیز مورد اقبال قرار گرفته است.

 به نحوی که برخی از تولید کنندگان معتبر این محصول از جمله شرکت پوشان پلاستیک طیف گسترده و متنوع تری از این محصول را به بازار ارائه کرده اند.

این محصول که با توجه به نوع مواد مصرفی قابلیت تماس مستقیم با مواد غذایی و دارویی را نیز دارا می باشد، در حال حاضر با تنوع کالایی زیر توسط شرکت پوشان پلاستیک به بازار عرضه می گردد.

فیلم استرچ دستی (Hand  wrap)

فیلم استرچ با قدرت کشش معمولی (نیمه اتوماتیک)

فیلم استرچ سوپر پاور (تمام اتوماتیک)

فیلم استرچ علوفه (Silage film)

فیلم استرچ خانگی

فیلم استرچ دونر کباب

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در email
Email

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا