کلمه کلیدی خود را وارد کنید

فیلم پلی اتیلن شیری و رنگی

فیلم پلی اتیلن شیری و رنگی

در فیلم پلی اتیلن
درباره محصول

تولید فیلم های پلی اتیلن شفاف، شیری و رنگی از جمله محصولات شرکت پوشان پلاستیک بوده که این شرکت توانسته با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، نیروی مجرب و توانمند، استفاده از مواد مصرفی با کیفیت و رعایت استاندارد های روز دنیا به آن دست یابد. آنچه بیش از هرچیز در تولید و عرضه یک محصول به بازار حائز اهمیت می باشد، کیفیت مطلوب و مناسب محصول و از طرفی قیمت آن محصول است.

فیلم پلی اتیلن جهت لامینه و چاپ در واقع یکی از محصولاتی با کارایی بسیار بالا می باشد. برخی از ویژگی های فیلم های پلی اتیلن مانند دوخت پذیری، قابلیت تماس با مواد غذایی و مقاومت در برابر پارگی و آسیب و استحکام کششی کاملا واضح و مشخص می باشند. اما برخی دیگر از ویژگی هایی مانند قابلیت اکستروژن و مقاومت لایه های به کار رفته در آن در برابر حرارت و قابلیت Lamination مواردی هستند که برای درک هرچه بیشتر نیاز مشتریان و هموار نمودن خواسته آنان برای انتخاب صحیح فیلم پلی اتیلن مناسب، باید توضیحات لازم ارائه گردد.

ویژگی ها و کاربردهای فیلم پلی اتیلن (Polythene film for converting)

در حال حاضر فیلم های پلی اتیلن جهت چاپ و لمینت و تولید پاکت و تیوپ در انواع شفاف، شیری و رنگی تولید و عرضه می گردد. از دیگر ویژگی ها و کاربردهای این فیلم ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • دارای قابلیت چاپ پذیری متناسب با نیاز های ویژه ی مشتریان و کاربران در انواع روش های چاپی
  • دارای استحکام بسیار بالای کششی، پارگی، خش پذیری و مقاومت به نفوذ رطوبت
  • قابلیت استفاده به صورت خام و یا همچنین لمینیت با سایر فیلم های مناسب بسته بندی از جمله Cpp،Bopp ، BoPet و انواع فیلم متالایز و…
  • قابلیت مصرف تک لایه در تولید کالاهای تبلیغاتی و یا بسته بندی مواد غذایی و دارویی نظیر: ساک دستی، کیسه شیر، بسته بندی نوار بهداشتی، پوشک و مصنوعات سلولزی و…
  • قابلیت مصرف در تولید کالاهایی نظیر چسب و انواع فیلم های پشت چسبدار و فیلم های محافظ

فیلم های پلی اتیلن در دو دسته رول و تیوپ تولید می شوند:

رول های پلی اتیلن (تک لایه)

– تیوپ های پلی اتیلن پاکت (پاکت)

محصولات مرتبط:پاکت و تیوپ پلی اتیلن،فیلم پلی اتیلن شفاف