کلمه کلیدی خود را وارد کنید

استرچ پاور رپ

استرچ پاور رپ

در فیلم استرچ
درباره محصول

فیلم استرچ پاور رپ (Power wrap) کالایی پرکاربرد، ایمن و مقرون به صرفه برای بسته بندی تولیدات کارخانه ها، به ویژه برای بسته بندی پالت می باشد.

این کالا که معمولا با استفاده از دستگاه های نیمه اتوماتیک و یا به صورت دستی مورد مصرف قرار می گیرد، با توجه به اطلاعات دریافت شده از مشتری تولید و جهت محافظت از محصول چیده شده بر روی پالت، در اختیار کاربر قرار می گیرد.

فیلم استرچ پاور رپ (نایلون استرچ) که می تواند با توجه به نحوه عملکرد دستگاه، نوع محصول، نحوه چیدمان و سلیقه اپراتور با ویژگی های متنوع تولید گردد، با کشش ۴ برابر (۴۰۰درصد)  و با ضخامت ۱۲ الی ۵۰ میکرون توسط شرکت پوشان پلاستیک تولید و به بازار عرضه می گردد  .

استرچ پاور رپ (نیمه اتوماتیک) برای بسته بندی و ایمن سازی محصولات شما به هنگام قرارگیری در انبار و یا ارسال به محل مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که به هنگام قرار گیری محصولات در انبار و یا در زمان حمل بار از آن در برابر گرد و خاک، ریـزش احتمالی و آسـیب به محصول محافظت می نماید.

این محصول در حال حاضر در بسیاری از صنایع مختلف و برای بسته بندی محصولاتی از جمله آب معدنی، نوشابه، محصولات بهداشتی، نخ، کاغذ و کارتن، مبلمان و … در حال مصرف می باشد.

از ویژگی های این محصول می توان به هزینه تولید کمتر، قیمت مناسب و تنوع بیشتر در ضخامت های قابل ارائه نسبت به استرچ سوپر پاور اشاره کرد.

برخی دیگر از ویژگی های استرچ پاور رپ:

چسبندگی بالا

کشش مناسب

ممانعت از انتقال ضربه و رطوبت به کالا

محافظت کامل از پالت محصول تا وزن ۱۵۰۰ کیلوگرم با حداقل هزینه

قابلیت تولید به صورت رنگی جهت متمایز کردن محصول

محصولات مرتبط:استرچ سوپر پاور،استرچ دستی،استرچ علوفه