کلمه کلیدی خود را وارد کنید

فیلم استرچ

فیلم استرچ

در فیلم استرچ
درباره محصول

شرکت پوشان پلاستیک دارای تجهیزات پیشرفته و گسترده در زمینه تولید فیلم های استرچ صنعتی و غذایی می باشد. استرچ ها که به غلط سلفون نیز اطلاق می شوند، در جهت محافظت و ایمنی هرچه بیشتر محصولات غذایی، پالت ها و سایر محصولات تولید شده در کارخانجات گوناگون توسط شرکت پوشان پلاستیک تولید و به بازار عرضه می گردد.

استرچ های دور پالتی گزینه ی بسیار مناسبی برای ایمنی و محافظت پالت ها و اشکال مختلف بسته بندی بوده که محصولاتی از قبیل نوشابه، آب معدنی، پروفیل، لوله و اتصالات ، تیشو، کاغذ، کارتن و… را می توان با آن به صورت دستی، نیمه اتومات و اتومات بسته بندی نمود.

استرچ پالتی (سلفون پالت) همچنین دارای این قابلیت ویژه بوده که محصولاتی را که به سختی می توان آنها را بسته بندی نمود ، به راحتی و در شرایطی که در محافظت بالایی قرار دارند در کنار یکدیگر قرار گیرند.

 

استرچ پالتی (سلفون پالت) پوشان پلاستیک، برای بسته بندی و ایمن سازی محصولات شما به هنگام قرار گیری در انبار و یا ارسال به محل مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که به هنگام قرار گیری محصولات در انبار و یا به هنگام حمل بار، از آن در برابر گرد و خاک، ریزش احتمالی و آسیب به محصول محافظت می نماید که به جهت انبارش متمایز می توان از استرچ رنگی نیز استفاده نمود.

فیلم استرچ پوشان پلاستیک در برابر پارگی و آسیب دیدگی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و گزینه بسیار مناسبی برای استفاده به هنگام برودت هوا نیز می باشد.

استرچ صنعتی در ضخامت های ۱۰ الی ۴۵ میکرون و با عرض نهایی ۱۵۰۰ میلیمتر و با بالاترین میزان استحکام و کشش توسط کارخانه پوشان پلاستیک در حال تولید می باشد. شایان ذکر است که این سلفون های پالتی از چسبندگی مناسب و استاندارد برخوردار بوده و بدون اختلاف ضخامت در سطح فیلم تولید می گردد.

کارشناسان ما در شرکت پوشان پلاستیک شما را در انتخاب بهترین انواع استرچ ها مطابق با خواست و نوع تجارت شما آشنا خواهند کرد.