کلمه کلیدی خود را وارد کنید

استرچ دستی

استرچ دستی

در فیلم استرچ
درباره محصول

یکی از محصولات پرکاربرد و در دسترس که در سالیان اخیر مورد توجه بسیاری از کاربران برای بسته بندی انواع محصولات،  کالا و لوازم قرار گرفته است، فیلم استرچ دستی (نایلون استرچ) می باشد.

این محصول که با کیفیت و مشخصات متنوع توسط تولید کنندگان به بازار عرضه می گردد، باعث شده تا کاربران با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به جابجایی کالا و لوازم خود اقدام نمایند.

استرچ دستی که در بازار مصرف با نام سلفون نیز شناخته می شود، با عرض و ضخامت های متنوع و به صورت شفاف و رنگی قابل ارائه به مشتریان می باشد.

با توجه به اینکه  استرچ هند رپ (Hand wrap) در حال حاضر مقرون به صرفه ترین کالا برای بسته بندی انواع محصولات، ابزار الات، دستگاه ها، وسایل خانگی و… می باشد، با استقبال ویژه ای همراه شده است.

به نحوی که این کالا در واحدهای صنعتی و تولید کنندگان محصولاتی از جمله سیم و کابل، شیشه، مفتول، شلنگ، شیرالات، ساک و چمدان، مبلمان، لوازم اداری، نوشت افزار و… نیز مورد مصرف قرار گرفته است.

کیفیت مناسب فیلم استرچ دستی تولید شده در شرکت پوشان پلاستیک، ضمن محافظت کامل از محصولات در برابر گرد و خاک، ضربه و رطوبت، راحتی در مصرف و سرعت در بسته بندی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

محصولات مرتبط:استرچ سوپر پاور،استرچ پاور رپ،استرچ علوفه