کلمه کلیدی خود را وارد کنید

فیلم پلی اتیلن شفاف

فیلم پلی اتیلن شفاف

در فیلم پلی اتیلن
درباره محصول

تولید فیلم های پلی اتیلن شفاف، شیری و رنگی از جمله محصولات شرکت پوشان پلاستیک بوده که این شرکت توانسته با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، نیروی مجرب و توانمند، استفاده از مواد مصرفی با کیفیت و رعایت استاندارد های روز دنیا به آن دست یابد. آنچه بیش از هرچیز در تولید و عرضه یک محصول به بازار حائز اهمیت می باشد، کیفیت مطلوب و مناسب محصول و از طرفی قیمت آن محصول است.

فیلم پلی اتیلن جهت لامینه و چاپ در واقع یکی از محصولاتی با کارایی بسیار بالا می باشد. برخی از ویژگی های فیلم های            پلی اتیلن مانند دوخت پذیری، قابلیت تماس با مواد غذایی و مقاومت در برابر پارگی و آسیب و استحکام کششی کاملا واضح و مشخص می باشند. اما برخی دیگر از ویژگی هایی مانند قابلیت اکستروژن و مقاومت لایه های به کار رفته در آن در برابر حرارت و قابلیت Lamination  مواردی هستند که برای درک هرچه بیشتر نیاز مشتریان و هموار نمودن خواسته آنان برای انتخاب صحیح فیلم پلی اتیلن مناسب، باید توضیحات لازم ارائه گردد.

ویژگی ها  و کاربردهای فیلم پلی اتیلن (Polythene film for converting)

در حال حاضر فیلم های پلی اتیلن جهت چاپ و لمینت و تولید پاکت و تیوپ در انواع شفاف، شیری و رنگی تولید و عرضه می گردد. از دیگر ویژگی ها و کاربردهای این فیلم ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 

 • دارای قابلیت چاپ پذیری متناسب با نیاز های ویژه ی مشتریان و کاربران در انواع روش های چاپی
 • دارای استحکام بسیار بالای کششی، پارگی، خش پذیری و مقاومت به نفوذ رطوبت
 • قابلیت استفاده به صورت خام و یا همچنین لمینیت با سایر فیلم های مناسب بسته بندی از جمله Cpp،Bopp ، BoPet  و انواع فیلم متالایز و…
 • قابلیت مصرف تک لایه در تولید کالاهای تبلیغاتی و یا بسته بندی مواد غذایی و دارویی نظیر: ساک دستی، کیسه شیر، بسته بندی نوار بهداشتی، پوشک و مصنوعات سلولزی و…
 • قابلیت مصرف در تولید کالاهایی نظیر چسب و انواع فیلم های پشت چسبدار و فیلم های محافظ

 

 

 

فیلم های پلی اتیلن در دو دسته رول و تیوپ تولید می شوند:

-رول های پلی اتیلن (تک لایه)

– تیوپ های پلی اتیلن پاکت (پاکت)

رول ها و تیوپ های پلی اتیلن بسته بندی تولیدی شرکت پوشان پلاستیک در ضخامت ها و سایز های مختلف در حال تولید می باشند و پوشان پلاستیک مفتخر است که در تامین انواع مختلف این رول ها و تیوپ های پلی اتیلن جهت بسته بندی انواع محصولات بر حسب نیاز کاربران پیشرو است.

پاکت ها و تیوپ های پلی اتیلن در طیف های رنگی مختلف و یا به صورت شفاف قابل تولید بوده و همچنین براساس نیاز مشتریان قابلیت تغییر سایز را داراست.

 

در حال حاضر پاکت و تیوپ پلی اتیلن در شرکت پوشان پلاستیک با عرض نهایی یک متر و بدون محدودیت در ارتفاع پاکت قابل تولید می باشد که برخی از ویژگی های و کاربردهای این دو نوع کالا به شرح ذیل است:

 • تولید با ضخامت های متنوع دارای قابلیت تحمل اوزان بالا
 • دارای مجوز بهداشت و پروانه ساخت جهت بسته بندی انواع محصولات غذایی و دارویی
 • قابلیت عرضه به صورت کاست دار و بدون کاست
 • عرضه کالا به صورت دور دوخت و بسیار مقاوم
 • قابلیت مصرف جهت بسته بندی مواد اولیه غذایی و دارویی، کارتن، تشک ، لوازم خانگی و…
 • قابلیت چاپ لوگو روی پاکت و تیوپ در صورت درخواست مشتری