کلمه کلیدی خود را وارد کنید

فیلم پلی اتیلن شفاف

فیلم پلی اتیلن شفاف

در فیلم پلی اتیلن
درباره محصول

تولید فیلم های پلی اتیلن شفاف، شیری و رنگی از جمله اهداف شرکت پوشان پلاستیک بوده که این شرکت با بهـره گیری از تکنولوژی روز دنیا، نیروی مجرب و توانـمند، استفاده از مواد مصرفی با کیفیت و رعایت اسـتاندارد های روز دنیا توانسته است به آن دست یابد. آنچه بیش از هرچیز در تولید و عرضه یک محصول به بازار حائز اهمیت می باشد، کیفیت مطلوب و مناسب محصول و از طرفی قیمت آن محصول است.

فیلم پلی اتیلن ویژۀ لامینه و چاپ،  در واقع یکی از محصولاتی با کارایی بسیار بالا می باشد که برخی از ویژگی های این محصول مانند دوخت پذیری، قابلیت تماس با مواد غذایی و مقاومت در برابر پارگی و آسیب و استحکام کششی باعث شده تا این محصول با استقبال ویژه ای در بازار مصرف همراه باشد .

اما برخی دیگر از ویژگی ها مانند قابلیت اکستروژن و مقاومت لایه های به کار رفته در آن در برابر حرارت و قابلیت  Lamination ، مواردی هستند که برای درک هرچه بیشتر نیاز مشتریان و هموار نمودن خواسته آنان برای انتخاب صحیح فیلم پلی اتیلن مناسب، باید توضیحات لازم ارائه گردد.

در حال حاضر فیلم های پلی اتیلن جهت چاپ و لمینت و تولید پاکت و تیوپ در انواع شفاف، شیری و رنگی تولید و عرضه می گردد. از دیگر ویژگی ها و کاربردهای این فیلم ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

دارای قابلیت چاپ پذیری متناسب با نیاز های ویژۀ مشتریان و کاربران در انواع روش های چاپی

دارای استحکام بسیار بالای کششی، پارگی، خش پذیری و مقاومت به نفوذ رطوبت

قابلیت استفاده به صورت خام و یا همچنین لمینیت با سایر فیلم های مناسب بسته بندی از جمله  Cpp،Bopp ،   BoPet و انواع فیلم متالایز و…

قابلیت مصرف تک لایه در تولید کالاهای تبلیغاتی و یا بسته بندی مواد غذایی و دارویی نظیر: ساک دستی، کیسه شیر، بسته بندی نوار بهداشتی، پوشک و مصنوعات سلولزی و…

قابلیت مصرف در تولید کالاهایی نظیر چسب و انواع فیلم های پشت چسبدار و فیلم های محافظ

 

فیلم های پلی اتیلن در دو دسته رول و تیوپ تولید می شوند:

رول های پلی اتیلن (تک لایه)

تیوپ و پاکت های پلی اتیلن

محصولات مرتبط:پاکت و تیوپ پلی اتیلن،فیلم پلی اتیلن شیری و رنگی