صرفه‌جویی در هزینه‌های بسته‌بندی با استفاده از استرچ‌ها

صرفه‌جویی در هزینه‌های بسته‌بندی با استفاده از استرچ‌ها

صرفه جویی در هزینه های بسته بندی با استفاده از استرچ ها

چگونه استرچ‌ها یا سلفون‌های بسته‌بندی می‌توانند هزینه‌های بسته‌بندی را کاهش دهند و کسب‌وکار شما را بهبود ببخشند؟

آیا حس نمی‌کنید که همیشه بسته‌های خود را در نزدیک‌ترین زمان ممکن به زمان ارسال بسته‌بندی و ارسال می‌کنید؟ آیا کارمندان شکایت دارند که زمان کافی در روز وجود ندارد؟ اگر به‌صورت دستی بارهای پالت خود را بسته‌بندی می‌کنید، ممکن است بیش از آنچه فکر می‌کنید برای سازمان خود هزینه داشته باشید. حقیقت این است که بسته‌بندی دستی بارها در مقایسه با پس‌اندازی که می‌توانید در هنگام خودکار کردن فرایند بسته‌بندی نهایی خود تجربه کنید، برای شما زمان و هزینه دارد. پس همراه ما باشید تا چند روش را بررسی کنیم که قابلیت این را دارد که تولید و ایمنی کارگران را بهبود بخشد، هزینه‌ها را کاهش دهد و ارتباط مشتری را با لفاف‌های استرچ نیمه‌خودکار یا کاملاً خودکار بهبود بخشد. تا انتهای مقاله همراه پوشان پلاستیک باشید.

6 دلیل استفاده از استرچ ها یا سلفون‌ها در بسته‌بندی کالاها!

ماشین‌ها با کارایی بالا می‌توانند کشش مواد استرچ فیلم را تا 250% بیشتر از قبل افزایش دهند. عدد عجیبی است! این به این معنی است که برای هر فوت فیلم استرچ که معمولاً برای بسته‌بندی دستی یک بسته استفاده می‌کنید، می‌توانید تا 3.5 برابر آن مقدار را، با دستگاه استرچ رپی پوشش دهید. صرفه‌جویی در مواد مصرفی، به‌تنهایی می‌تواند توجیه اقتصادی در استفاده از دستگاه بسته‌بندی استرچ بر روی بسته‌بندی دستی کمک کند. در واقع، اکثر کاربران گفته‌اند که دستگاه‌های استرچ رپ آنها در طول یک تا دو سال به دلیل کاهش هزینه‌های مواد، هزینه‌های خود را برگردانده است، درحالی‌که برخی از مشتریان از بازگشت سرمایه‌شان در عرض چند ماه گزارش داده‌اند. برای تعیین کمیت و کیفیت این صرفه‌جویی در استفاده از آن، اجازه دهید این مثال را در بزنیم: اگر قرار بود با یک رول فیلم 20 اینچی در 6000 فوت شروع کنید و بار و محصولی را با دست بپیچید و سلفون‌کشی کنید، به هیچ استرچی نمی‌رسید و آن رول 6000 فوت از فیلم باقی می‌ماند. اگر از ماشینی برای کشش بسته‌بندی استفاده می‌کردید، رول 6000 فوتی باعث ایجاد 21000 فوت فیلم می‌شود.

قیمت و هزینه آنها

اگر رول فیلم استرچی 20 اینچی در 6000 فوت شما، به‌ازای هر رول 50 دلار هزینه داشته باشد و یک پالت با اندازه استاندارد را با 10 دور فیلم بپیچید، این بار برای بسته‌بندی 1.47 دلار هزینه دارد. اگر روی همان رول به 250% پیش کشش رسیدید، آن موقع برای پیچیدن آن 42 دلار هزینه خواهد داشت، 1.05 دلار صرفه‌جویی در هر بار. 500 بار در هفته بپیچید و این پس‌انداز سالانه 27300 دلار است! این پس‌انداز می‌تواند به‌سرعت هزینه یک لفاف نیمه اتوماتیک را تنها در چند ماه توجیه کند.

استرچ ها

صرفه‌جویی در هزینه صرف هزینه‌ی نیروی کار

نمونه دیگری که از صرفه‌جویی در خودکار کردن فرایند استرچ‌ها یا سلفون‌های بسته‌بندی می‌توانید داشته باشید، صرفه‌جویی در هزینه‌ی نیروی کار است. بسته‌بندی نیازمند یک نیروی کار مستقیم است که زمان بر است و خطای انسانی در آن دخیل است. برای کاهش ساعات و هزینه‌های مستقیم کار، یک راه‌حل ممکن است نصب دستگاه‌های بسته‌بندی نیمه اتوماتیک و اتوماتیک باشد. کارگران در این کار، استرچ‌ها یا سلفون‌های بسته‌بندی را به بار پالت متصل می‌کنند، دستگاه را راه‌اندازی می‌کنند و پس از پایان کار، انتهای فیلم را در پایان کار، برش می‌دهند تا قطع شود. همچنین این کار به کارگران این امکان را می‌دهد که در طول فرایند بسته‌بندی، روی کارهای دیگر نیز تمرکز کنند. برای این که در فرایند بسته‌بندی، در ساعت و هزینه‌های مستقیم کار خود صرفه‌جویی کنید، می‌توانید تجهیزات بسته‌بندی تمام و نیمه اتوماتیک را انتخاب کنید که نیاز به جابه‌جایی و کار دستی مستقیم ندارند. یک سیستم، نوار نقاله بار را به سیستم بسته‌بندی خودکار تحویل می‌دهد، سپس بار را می‌پیچد و برش می‌دهد، دم فیلم را وزن می‌کند و بار پیچیده شده را برای برداشت به محل استقرار منتقل می‌کند.

افزایش بهره‌وری

خودکار کردن عملیات بسته‌بندی، نه‌تنها می‌تواند ساعات کار را کاهش دهد، بلکه می‌تواند کارایی را در تمام فرایندهای شما بهبود ببخشد. در حقیقت، بهره‌وری کمتر به معنی سود کمتر است. ماشین‌های بسته‌بندی خودکار این امکان را به کارگران آن می‌دهد تا مدت‌زمان کمتری را برای کارهای تکراری، دستی و وقت‌گیر صرف کنند و زمان بیشتری را برای کارهایی که تأثیر مثبتی بر کسب‌وکار دارند، صرف کنند. خودکار کردن عملیات بسته‌بندی، نه‌تنها می‌تواند ساعات کار را کاهش دهد، بلکه می‌تواند کارایی را در تمام فرایندهای شما بهبود ببخشد.

افزایش ایمنی کارگران

تکنیک‌های بسته‌بندی نه‌تنها زمان‌بر است، بلکه می‌تواند خطرناک نیز باشد؛ زمانی که کارگران بخواهند وسایل سنگین یا حجیم را در حین بسته‌بندی دستی حمل کنند، ممکن است به خود آسیب برسانند. اداره ایمنی و بهداشت شغلی کارگران گزارش داده است که کارگران بیشتر از اختلالات اسکلتی و عضلانی ناشی از خم شدن، بلندکردن، و پیچ خوردن و همچنین بریدگی‌ها و پارگی‌ها هنگام بسته‌بندی پالت‌ها، رنج می‌برند.

مهار بهتر بار پالت

مهار بهتر بار پالت

بسته‌بندی دستی بارهای پالت شما همان کشش و محافظتی را که یک دستگاه تمام اتوماتیک خودکار ارائه می‌دهد، ندارد. کارگران، نیروی کششی ثابتی که یک‌بار نیاز دارد در طول مراحل حمل‌ونقل و ذخیره‌سازی داشته باشد را ندارند، در نتیجه بارهای نامتعادل ایجاد می‌شوند که بر پایداری بار تأثیر می‌گذارد. بارهای پالت نامتعادل یا دارای توزیع وزن نابرابر، می‌توانند منجر به واژگونی بار، افتادن از لغزش یا سقوط در حین حمل‌ونقل یا ذخیره‌سازی شوند. بارهای نامتعادل نیز بیشتر در معرض آسیب ناشی از ضربه به بار، لرزش یا جابه‌جایی در حین حمل‌ونقل هستند.

افزایش و بهبود رابطه با مشتری

آن‌چنان مهم نیست که چه تغییرات عملیاتی در شرکت ایجاد می‌کنید، اولویت شماره یک موفقیت شرکت شما، ارتباط با مشتری است. اگر مشتریان به شما اعتماد دارند که کالاها را به‌موقع و همان‌طور که توضیح داده شده تحویل دهید، از رقبای خود در حال حاضر جلوتر هستید. اتوماسیون سازی کارها می‌تواند به افزایش این اعتماد کمک کند. با خودکارسازی کامل فرایند بسته‌بندی استرچ‌ها، کاهش کالاهای آسیب‌دیده در طول حمل‌ونقل را تجربه خواهید کرد. یک دستگاه بسته‌بندی کششی تمام اتوماتیک نیز سطحی از کیفیت و ثبات را ارائه می‌دهد که رضایت مشتری و در نهایت شهرت شما را بهبود می‌بخشد. نتیجه آن؟ بسته‌بندی بهتر بار پالت منجر به افزایش تجارت مجدد، حفظ مشتری و فرصت‌هایی برای تجارت جدید می‌شود. بسته‌بندی دستی بارهای پالت، ممکن است در ابتدا مقرون‌به‌صرفه به نظر برسد، اما هزینه‌های پنهان آن به‌زودی ظاهر می‌شوند. هزینه‌های مرتبط با خستگی و آسیب کارگران، افزایش هزینه‌های جایگزینی محصول، ازدست‌دادن بهره‌وری و آسیب‌دیدگی روابط با مشتری می‌تواند بسیار بیشتر از هزینه خودکار کردن فرایند بسته‌بندی برای شما باشد.

نتیجه پایانی …

برای بیشتر صنایع و کارخانه ها، کاهش هزینه بسته‌بندی یک امر مهم است و به همین دلیل، روش ها و پوشش هایی را برای بسته‌بندی کالای خود استفاده میکنند که از قیمت مناسب‌تر و کیفیت بهتری برخوردار باشد. استرچ های کششی با کیفیت را میتوانید از شرکت پوشان‌پلاستیک تهیه و خریداری نمایید. ممنون از اینکه وقت خود را در اختیار ما گذاشتید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در email
Email

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا