نوآوری

نوآوری به معنای تغییر و دگرگونی دانش در طراحی ، ساخت محصولات، ارائه خدمات جدید و یا ایجاد فرآیند هایی نو و روش هایی مبتکرانه همراه با کارایی بالا می‌باشد.

یکی از مسائل بسیار مهمی که در بحث نوآوری مطرح می گردد برانگیختگی رقابت ها و تاثیر گذاری همه جانبه این امر در زندگی ما می باشد. نوآوری باعث ایجاد مشاغل جدید شده و به گردآوری فاکتور های مهمی که باعث رشد، بهبود و استحکام اقتصاد یک کشور است،  کمک شایانی خواهد کرد. در واقع اگر راحت تر بخواهیم به مفهوم نوآوری در کالا اشاره داشته باشیم ، نوآوری نتیجه ی همه ی فرآیند هایی است که در خدمت یک ایده درآمده و به رشد و توسعه ی ایجاد یک محصول جدید کمک میکند. و یا به تعریفی دیگر راه جدیدی است که به مراتب نیز باعث ارزش گذاری شگرفی در تجارت و صنعت خواهد شد.

در واقع آنچه مفهوم نوآوری را شامل می شود همه ی آن ایده های خلاقانه ای است که راه رسیدن به بازار یک محصول جدید و بهبود یافته را برای ما باز می کند.  مجموعه صنعتی پوشان پلاستیک همواره و در سال های متداول به دنبال چالش های جدید و ایجاد نوآوری هایی با ساختاری  مبتکرانه و با اشتیاق بسیار بالا و جذب نیروهای با استعداد در این راه قدم گذاشته است. با تمرکز برروی نوآوری و مشارکت با استراتژی شرکت های پیشرو در این زمینه، رویکرد شرکت پوشان پلاستیک  به این صنعت در حال رشد چشمگیری بوده است، به گونه ای که در بخش هزینه های مشتریان شاهد کاهش قابل توجهی بوده  و همچنین در گسترش شبکه های توزیع  محصولات رشد قابل توجهی داشته است.

هر ساله ما سرمایه گذاری های مهم و چشمگیری در زمینه تحقیق و توسعه ی تولیدات و محصولات خود داشته ایم و در این مسیر نیز به جایگاه های ویژه ای دست پیدا کرده ایم. آنچه امروزه با به آن افتخار می کنیم این است که پوشان پلاستیک توانسته است در کاهش هزینه های مشتریان نقش بسزایی را ایفا کند.

آنچه به عنوان هدف برای مجموعه پوشان پلاستیک مطرح است کیفیت و تضمین محصولات تولید شده در پوشان پلاستیک است، شعار ما همیشه این بوده است:

"با محصولات پوشان پلاستیک کیفیت خود را تضمین کنید"

ما همواره در مجموعه صنعتی پوشان پلاستیک راهکارهای مدرن و خلاقانه در صنعت بسته بندی را در زمینه های مختلف کاربردی معرفی  می نماییم. همیشه و در هر زمان قصد داشته ایم مبتکرانه عمل کنیم و در کنار مشتریان خود بمانیم.

 توانایی ما  در اتخاذ تصمیم های جدید در این صنعت همیشه این امکان را به ما داده است تا بتوانیم به نیاز های روز بازار به طور مثبت و موثر واکنش  نشان دهیم.

رضایت مشتریان یکی از مهم ترین اهداف این مجموعه به شمار می رود. می توان به این امر این گونه اشاره داشت که پوشان پلاستیک رضایت مشتری را در گرو تکمیل روندهای بهبود محصولات و استفاده از فناوری های روز دنیا در تولیدات خود  می داند. توجه به این مهم باعث جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در بحث محصولات بوده و به دنبال آن بهبود کیفیت محصولات را  به دنبال خواهد داشت.

اسکرول به بالا