معرفی شرکت

شرکت پوشان پلاستیک در سال ۱۳۸۰ با هدف افزایش کیفیت ، در زمینه انواع بسته بندی فعالیت خود را آغاز نمود. هم اکنون بیش از ۸۰ نفر نیروی متخصص و مجرب به صورت مستقیم، با هدف تولید کالای باکیفیت در مجموعه پوشان پلاستیک مشغول به کار می باشند.

خط مشی کیفیت

شرکت پوشان پلاستیک تولیدکننده انواع فیلم های پلی اتیلن، الگوی تضمین کیفیت خود را بر مبنای استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 انتخاب و ضمن در نظر گرفتن الزامات قانونی از طریق انجام اقدامات ذیل محصولاتی مطابق با خواست مشتریان و سایر طرف های ذینفع تولید و عرضه می نماید.

نوآوری

نوآوری به معنای تغییر و دگرگونی دانش در طراحی ، ساخت محصولات، ارائه خدمات جدید و یا ایجاد فرآیند هایی نو و روش هایی مبتکرانه همراه با کارایی بالا می باشد. یکی از مسائل بسیار مهمی که در بحث نوآوری مطرح می گردد برانگیختگی رقابت ها و تاثیر گذاری همه جانبه این امر در زندگی ما می باشد.

صادرات

با توجه به افزایش روز افزون کیفیت محصولات در شرکت پوشان پلاستیک که با تکیه بر علم و دانش روز و نیروی انسانی مجرب حاصل شده ، صادرات و معرفی این محصولات به کشور های خارجی از اهداف این مجموعه در سال های اخیر بوده است .

اسکرول به بالا